Englis Version   
 

 
 
 
صفحه اصلی    نمایندگی ها    پیوندها    ارتباط با ما  
 
 
 
روانساز های صنعتی
بلبرینگ
معرفی برندهای محصولات
جستجوگر پیشرفته محصولات
محصولات
 
 
 
 

روغنکار ، تولید کننده و وارد کننده انواع گریس , مواد شیمیایی و روغن های صنعتی

مقالات مهندسی و آموزشی

روغن های خنک کننده کمپرسور


روغن برودتی باید جداره های داخلی را روانکاری کند , گرمای بوجود آمده توسط کمپرسور را از بین ببرد , دستگاه را تمییز کند , به عنوان یک مایع درزگیر عمل نماید و مصرف انرژی را کاهش دهد .

ایر کمپرسور پیستونی


در كمپرسورهاي پيستوني با حركت پيستون بسمت عقب گاز بدرون سيلندر وارد گرديده و فضاي درون سيلندر را پر می كند .در حركت رو بجلو، با اعمال نيرو از سوي پيستون گاز حبس شده در سيلندر متراكم مي گردد .جهت سهولت در ورود و خروج گاز در سيلندر و ايجاد شرايط لازم براي تراكم آن در حركت رو به جلوي پيستون، اين كمپرسورها مجهز به سوپاپهاي مكش و دهش مي باشند .جهت شناخت مقدماتي عملكرد كمپرسورهاي پيستوني مي توان تلمبه هاي باد دستي را مورد بررسي قرار داد، چرا كه اين تلمبه ها ضمن سادگي در رفتار داراي تمامي مشخصه هاي يك كمپرسور پيستوني مي باشند

پمپ و روغنهای هیدرولیکی


تعریف روغن هیدرولیک: روغن های هیدرولیک پس از روغن های موتور ، مهمترین گروه از روانکارها هستند .روغن های هیدرولیک متشکل از روغن پایه و مواد افزودنی می باشند  کیفیت و کارآیی روغن هیدرولیک به کیفیت روغن پایه و ترکیب مواد افزودنی مورد استفاده بستگی دارد .  
اخبار و رویدادها

توتال موافق با افزایش قیمت نفت خام


به گزارش پایگاه خبری بلومبرگ، کریستوف دو مارژری، مدیر عامل شرکت فرانسوی توتال اعلام کرد بهای نفت خام در حدود ۱۰۰ دلار به برنامه های این شرکت برای سرمایه گذاری ۲۰ میلیارد دلاری در سال جاری میلادی و سرمایه گذاری بیشتر در سال ۲۰۱۳ کمک خواهد کرد.

دور جدید حفاریهای اکتشافی در خزر آغاز می شود


سکوی نیمه شناور امیرکبیر طی روزهای اخیر در موقعیت ٨,١ خزر مستقر شده است و پس از ابلاغ وزیر نفت، دور جدید حفاریهای اکتشافی شرکت نفت خزر در موقعیت جدید آغاز می شود.

گسترش همکاری های تهران و کاراکاس در بخش نفت و گاز


وزیر امورخارجه گفت: ایران و ونزوئلا توافق کردند در حوزه های مورد علاقه مانند صنایع غذایی، صنایع و فناوریهای پیشرفته و نیز حوزه نفت و گاز همکاری گسترده و جدیتری داشته باشند.
 
خبرنامه الکترونیک
تماس با ما
شماره تماس : ۳۳۹۹۷۰۰۰
شماره فکس : ۳۳۱۱۸۳۳۹
ایمیل : Info@roghankar.com
 
 
  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بازرگانی روغنکار می باشد                                                                                                   طراحی سایت : وب ساز  
 
اخبار و رویدادها

آخرین محصولات

پربازدیدترین محصولات

معرفی شرکت روغنکار