دسته بندی محصولات

گریس آنتی سیز | گریس ضد قفل - بازرگانی روغن کار

گریس آنتی سیز | گریس ضد قفل - بازرگانی روغن کار

گریس آنتی سیز یا ضد قفل بر روی پیچ ها، اتصال دهنده ها، فلنج ها و سایر رابط های بست دار جهت جلوگیری از جوش خوردگی، قفل شدن و خوردگی و همچنین روانکاری جهت سهولت در جداسازی استفاده می شود. محصول آنتی سیز می تواند خمیر ، گریس و ماده ای پوششی باشد و بر پایه طیف گسترده ای از مواد (به عنوان مثال مس، نیکل) تا مناسب سیستم های خاص باشد. بنابراین، انتخاب محصول آنتی سیز صحیح برای یک سیستم خاص حائز اهمیت ویژه ای است.

گریس های آنتی سیز روان کننده های خاصی هستند که اصطکاک بین قطعات فلزی رزوه دار و جفت شده را کاهش می دهند و همچنین از خوردگی قطعات تحت فشار که در دمایی فراتر از عملکرد روان کننده های معمولی کار می کنند، جلوگیری می کنند. اساساً آنها سیستم‌های دو بخشی متشکل از یک گریس پایه هستند که برای روانکاری قطعات تا حداکثر درجه دمای گریس (معمولاً حدود 350 درجه فارنهایت) عمل می‌کنند. خواص ضد قفل، ضد خوردگی تحت فشارهای بالا و در دماهای بالا (تا 2600 درجه فارنهایت) از ویژگی های این نوع گریس است.

بخش دوم و مخصوص آن چیزی است که ترکیبات گریس ضد قفل را از روان کننده های معمولی متمایز می کند و به هر نوع روان کننده، خواص خود را می دهد. هر افزودنی برای کاربردهای خاص و/یا محدوده دما توصیه می شود. در زیر لیست و شرح درجات مختلف افزودنی های آنتی سیز آورده شده است:

درجات گریس آنتی سیز

گریس آنتی سیز

گریس آنتی سیز نقره یک گریس ضد قفل درجه حرارت بالا برای محافظت از قطعات فلزی در برابر زنگ زدگی و خوردگی در دماهای تا 1800 درجه فارنهایت است. به رنگ نقره ای و حاوی مس، آلومینیوم و گرافیت است. به دلیل افزودنی های درجه پایین، Silver Grade به ویژه برای قطعات با رزوه ریز و سایر قطعات نزدیک به هم مناسب است. برای کاربردهایی که مس ممنوع است توصیه نمی شود.

گریس آنتی سیز نیکل یک روان کننده ضد قفل ممتاز است که برای محافظت از اتصالات فلزی در برابر زنگ زدگی و خوردگی در دماهای تا 2600 درجه فارنهایت توصیه می شود. ساخته شده از نیکل (20٪) و گرافیت است و مقاومت در برابر اکسیداسیون برای دمای بالا، کاربردهای شیمیایی و در جاهایی که استفاده از مس ممنوع است توصیه می شود.

گریس آنتی سیز درجه غذایی یک گریس ضد قفل مبتنی بر کمپلکس آلومینیومی است که به طور خاص در مواردی که تماس تصادفی با غذا امکان پذیر است استفاده می شود. این نوع گریس از قطعات فلزی در برابر زنگ زدگی و خوردگی در دمای تا 1800 درجه فارنهایت محافظت می کند. درجه غذا مطابق با الزامات NSF H1 برای تماس تصادفی با غذا است.

گریس آنتی سیز مس ترکیبی از مس (10%) پوسته پوسته، گرافیت و سایر افزودنی های فشار شدید است. مسی رنگ است و برای کاربردهایی که استفاده از مس ممنوع است توصیه نمی شود. این نوع از قطعات فلزی در برابر زنگ زدگی و خوردگی در دمای تا 1800 درجه فارنهایت محافظت می کند. رسانای الکتریکی است و یکپارچگی فلزات نرم را به خطر نمی اندازد.

گریس آنتی سیز درجه هسته ای یک ضد قفل درجه یک است که حاوی نیکل شیمیایی خالص است و محافظت عالی در برابر زنگ زدگی و خوردگی ارائه می دهد. Nuclear Grade فاقد مس، سرب، گوگرد، هالوژن یا سایر موادی است که ممکن است بسترهای کاتالیست راکتور را مسموم کند. برای اتصالات هسته ای و دریچه های بخار توصیه می شود. حداکثر محافظت را در برابر حرارت بالا تا 2600 درجه فارنهایت و مواد شیمیایی تهاجمی ارائه می دهد. این نوع برای استفاده در کلاس 1، 2، و 3 برنامه های غیر مرطوب برای تجهیزات کمکی در نیروگاه های هسته ای فرموله شده است.

ترکیبات غیرفلزی امکان قرار گرفتن در معرض نمک زیاد، رطوبت و به طور کلی محیط های دریایی را فراهم می کنند و برای کاربردهایی که از آلیاژهای نیکل بالا و اتصال دهنده های روکش روی استفاده می کنند مناسب هستند. گریس آنتی سیز غیر فلزی می تواند برای محافظت از سطوح فلزی در برابر خوردگی ناشی از قرار گرفتن در معرض عناصر استفاده شود که به طور معمول در سکوهای نفتی دریایی و صنایع کشتیرانی استفاده می شود.

آنتی سیز گرید زینک برای اجزای رزوه ای آلومینیومی است. برای جلوگیری از گیر کردن در هنگام مونتاژ یا جداسازی قطعات رزوه دار یا بدون رزوه ساخته شده از آلومینیوم یا آلیاژهای آن، درگیر با اجزای ساخته شده از فلزات مشابه یا غیر مشابه استفاده می شود. همچنین برای محافظت در برابر خوردگی سطوح فلزی در نظر گرفته شده است. این نوع معمولا در ساخت هواپیما استفاده می شود.

 

نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
Aluminium-based anti-seize compound گریس آنتی سیز پایه آلومینیوم مولی اسلیپ ..
تماس بگیرید قیمت بدون مالیات: تماس بگیرید
Molyslip Extreme-temperature grade bearing grease ARVINA XT2 گریس بلبرینگ حرارت بالا مولی اسل..
تماس بگیرید قیمت بدون مالیات: تماس بگیرید
Molyslip Anti-scuffing and assembly paste AS40 گریس اسمبلی پایه گرافیت مولی اسلیپ مدل ای اس چ..
تماس بگیرید قیمت بدون مالیات: تماس بگیرید
Molyslip Premium anti-scuffing and assembly paste AS60 گریس اسمبلی پایه مولیبدنوم دیسولفات خا..
تماس بگیرید قیمت بدون مالیات: تماس بگیرید
Molyslip Metal-free anti-seize compound CERAMSLIP گریس آنتی سیز بدون فلز مولی اسلیپ مدل سرام ..
تماس بگیرید قیمت بدون مالیات: تماس بگیرید
Molyslip High-temperature anti-seize compound COPASLIP گریس نسوز پایه مس آنتی سیز مولی اسلیپ ..
تماس بگیرید قیمت بدون مالیات: تماس بگیرید
مبنی بر 1 نظر
Molyslip Nickel-free anti-seize compound FERROSLIP گریس آنتی سیز بدون نیکل مولی اسلیپ مدل فِر..
تماس بگیرید قیمت بدون مالیات: تماس بگیرید
Molyslip Food-grade anti-seize compound FOODSLIP گریس آنتی سیز غذایی، گریس خوراکی مولی اسلیپ ..
تماس بگیرید قیمت بدون مالیات: تماس بگیرید
Molyslip Graphite-based anti-seize compound GRAPHSLIP گریس پایه گرافیت آنتی سیز مولی اسلیپ مد..
تماس بگیرید قیمت بدون مالیات: تماس بگیرید