دسته بندی محصولات

روغن و گریس کلوبر | Kluber

کلوبر یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن و گریس است که اصالتی آلمانی دارد و دفتر مرکزی آن در شهر مونیخ واقع شده است. کلوبر در سال 1929 تاسیس شده است و از آن زمان روغن و گربی کلوبر همچنان بر موقعیت خود به عنوان رهبر نوآور بازار جهانی استوار است. این شرکت روانکارهای تخصصی را برای هر صنعت و کاربرد ارائه می دهد. دفاتر فروش بیشتر و شرکت های تابعه در سراسر جهان، حضور این برند را در بازارهای جهانی گسترش می دهند. شرکت کلوبر یک مرکز تحقیق و توسعه مدرن را در دفتر خود در مونیخ در سال 2004 افتتاح کرده است و این مکان را به عنوان دفتر مرکزی خود قرار داده است.

 

گریس کلوبر

خرید گریس کلوبر

گریس صنعتی یکی از مهم ترین تولیدات شرکت کلوبر است. هر جا در یک سیستم مکانیکی اصطکاک وجود داشته باشد، سایش و خوردگی می تواند روند تولید شما را مختل کند و به ماشین آلات شما آسیب برساند. شما می توانید این مشکل را با گریس های روان کننده حل کنید؛ زیرا روانکاری بهینه گریس به شما کمک می کند تا ماشین آلات خود را در شرایط خوبی نگه دارید. گریس کلوبر دارای ویژگی های زیر است:

 

راه حل عالی برای اصطکاک مکانیکی: محافظت موثر و پایدار در برابر سایش، خوردگی و خطرات ناشی از عوامل خارجی.

روانکار های تخصصی: روانکارهای تخصصی شامل سوپاپ ها و اتصالات، بلبرینگ های نورد و ساده، چرخ دنده ها، پلاستیک ها، کنتاکت ها، اجزای پنوماتیکی و بسیاری موارد دیگر.

 

گریس های روان کننده، زمانی که به دقت انتخاب شوند، در کاربردهای صنعتی در کاهش اصطکاک و سایش مکانیکی موثر هستند. از منظر صرفاً شیمیایی، آنها مخلوط هایی هستند از:

  • حدود 75 درصد روغن روان کننده؛
  • ضخیم کننده تقریبا 15 درصد؛
  • و تا 10 درصد مواد افزودنی.

 

گریس های روان کننده برای زمانی که می خواهید محافظت طولانی مدت برای نقاط اصطکاک ایجاد کنید، انتخاب ایده آلی هستند. در کنار روانکاری عالی، بسته به شرایط عملیاتی، محافظت موثری در برابر عوامل خارجی مانند پاشش آب، رطوبت و آلاینده ها ایجاد می کنند.

 

مزیت روانکاری با گریس کلوبر نسبت به روغن کلوبر این است که گریس روانکار جامدی است و بنابراین مدت زمان بیشتری در نقطه اصطکاک باقی می ماند. این به ویژه در مورد نقاطی مفید است که آب بندی نشده اند و روغن پایه در نقطه اصطکاک توسط قوام گریس روان کننده نگه داشته می شود، که امکان تامین بهینه روغن پایه را به نقطه اصطکاک می دهد.

 

اصولاً زمانی که طراحی یک دستگاه صنعتی استفاده از روغن کاری را رد می کند، روانکاری با استفاده از گریس واضح ترین انتخاب است. نمونه ای از کاربردهای گریس، یاتاقان های دوکی در ماشین ابزار است که بسیار سریع می چرخند و فشار سطحی کمی دارند. در مقابل، برای درایوهای بزرگ با فشار سطحی بالا و سرعت کم، روغن کاری با روغن یا سیال ممکن است مناسب تر باشد.

 

روغن کلوبر

خرید روغن کلوبر

فرسودگی و خوردگی مواد در کارخانه های صنعتی می تواند به طور قابل توجهی فرآیندهای تولید را مختل کند و منجر به از دست دادن هنگفت درآمد شود. با انتخاب روانکاری مناسب، می توانید به طور موثر با چنین مسائلی مبارزه کنید و فرآیندهای تولید خود را به طور پایدار بهینه کنید. راه حل روغن های روان کننده تخصصی با کارایی بالا از تخصص کلوبر است.

 

عملکرد چندوجهی برای تولید شما: همراه با گریس کاری موثر، روغن صنعتی به شما این امکان را می دهد که سایش و اصطکاک را به حداقل برسانید، محافظت در برابر خوردگی را ارائه دهید و رسوبات باقی مانده را حل کنید.

 

عملکرد بالا: با روغن‌های روان‌کننده کلوبر حتی با وجود سرعت‌های بالا، بارهای سنگین و دمای بالا به نتایج مطلوب دست می‌یابید.

سازگاری و پایداری خوب: روغن‌های کلوبر سازگاری بسیار خوبی با انواع وسیعی از مواد و همچنین قابلیت مرطوب‌کنندگی فوق‌العاده و تغییرات کم ویسکوزیته در محدوده دمایی وسیع دارند.

 

کاربرد روغن و گریس کلوبر

 

روغن های روان کننده موادی با کارایی بالا هستند که در صورت استفاده در ترکیب مناسب، مشابه گریس های روان کننده، اصطکاک و سایش مکانیکی را کاهش می دهند. از منظر صرفاً شیمیایی، روغن های روان کننده مخلوط هایی هستند که اساساً از دو جزء تشکیل شده اند:

 

جزء روغن پایه: بسته به ویژگی های مورد نظر می تواند یک روغن پایه یا مخلوطی از روغن های پایه مختلف باشد.

افزودنی ها: تعداد و انتخاب مواد افزودنی بسته به ویژگی های مورد نظر روغن روان کننده متفاوت است.

 

یک روغن و گریس خوب باید موارد زیر را برای ما به ارمغان بیاورند:

به حداقل رساندن اصطکاک و سایش: روغن های روان کننده یک لایه سیال پایدار تشکیل می دهند که از سطوح اجسام اصطکاکی محافظت می کند.

حذف گرما (خنک کننده): روغن روان کننده صحیح می تواند به راحتی گرمای اصطکاک را که در عملکرد ماشین های شما ایجاد می شود حذف کند. یک روغن روان کننده موثر تنها تمایل کمی به تجزیه تحت بار حرارتی دارد که امکان عملکرد پایدار را فراهم می کند.

روانکاری موثر نقاط در دسترس ضعیف: روغن های روان کننده ویژگی های جریان خوبی دارند (ویسکوزیته). این بدان معنی است که آنها همچنین می توانند به نقاط روانکاری که در دسترس نیستند، به عنوان مثال در روغن زنجیر برسند.

رفتار سودمند با باقیمانده ها: ویژگی خاص روغن های روان کننده موثر این است که می توانند آلاینده های ناشی از دماهای بالا و بارهای سنگین را حل کنند. روغن های روان کننده با تمایل ذاتی کم به تشکیل پسماند در چنین مواردی بهینه هستند.

شرکت بازرگانی روغن کار آماده ارائه مشاوره و فروش روغن و گریس کلوبر با ضمانت اصالت کالا و تضمین قیمت مناسب می باشد. در صورت نیاز با شماره تلفن های دفتر مرکزی تماس حاصل نمائید.

 


نمایش:
مرتب کردن براساس:
گریس صنعتی کلوبر ALTEMP Q NB 50 ..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات: تماس بگیرید

گریس صنعتی بلبرینگ کلوبر AMBLYGON TA 15-2 ..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات: تماس بگیرید

گریس صنعتی بلبرینگ کلوبر AMBLYGON TA 30-2 ..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات: تماس بگیرید

گریس صنعتی بلبرینگ کلوبر ASONIC GHY 72 ..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات: تماس بگیرید

گریس صنعتی بلبرینگ کلوبر BARRIERTA L 55 Series ..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات: تماس بگیرید

BARRIERTA L 55/0-3 series long-term greases offer excellent resistance to high temperature and ag..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات: تماس بگیرید

گریس صنعتی بلبرینگ کلوبر CENTOPLEX GLP 500 ..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات: تماس بگیرید

گریس صنعتی کلوبر GRAFLOSCON C-SG 0 ULTRA ..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات: تماس بگیرید

گریس صنعتی کلوبر GRAFLOSCON C-SG 1000 ULTRA ..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات: تماس بگیرید

گریس صنعتی کلوبر GRAFLOSCON C-SG 2000 ULTRA ..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات: تماس بگیرید

گریس صنعتی کلوبر GRAFLOSCON C-SG 500 ULTRA ..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات: تماس بگیرید

روغن زنجیر دمای بالا کلوبر HOTEMP PLUS ..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات: تماس بگیرید

ISOFLEX LDS 18 SPECIAL A/UV is a dynamically light long-term grease for rolling and plain bearing..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات: تماس بگیرید

گریس صنعتی بلبرینگ کلوبر ISOFLEX NBU 15 ..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات: تماس بگیرید

گریس صنعتی بلبرینگ کلوبر ISOFLEX TOPAS NB 152  ..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات: تماس بگیرید