کلوبر از گریس صنعتی جدید خود رونمایی کرد

نویسنده مدیر 2017/12/09 13:25:21 0 نظر

کلوبر گریس صنعتی جدید سازگار با محیط زیست خود را معرفی کرد

 

شرکت روانکارهای کلوبر آلمان(Klϋber Lubrication) به تازگی روانکاری سازگار با محیط زیست( (EALرا برای اتصال کوپلینگ تفنگ و بارج ( (ATBمعرفی کرده است.

 

Klüberbio AM 12-501 گریس کلوبر چسبناک با استاندارد EAL هست که به طور خاص برای بلبرینگ های بزرگ و کانکتور های مورد استفاده در سیستم های اتصال ATB طراحی شده است. این گریس بر پایه روغن های استر کاملا سنتتیک است که باعث عملکرد عالی و زیست تخریب پذیری می شود. این گریس دارای غلیظ کننده آلومینیمی پیشرفته برای چسبندگی و مقاومت در برابر آب و طیف وسیعی از مواد افزودنی ویژه برای کاهش دادن خورگی و فرسودگی است.

 

این روغن با مشخصه های استاندارد سیستم اتصال ATB از تولید کنندگان اصلی تجهیزات برای پمپاژ، مقاومت در برابر شستشوی آب و اسپری کردن، حفاظت در برابر خوردگی و قابلیت حمل بار برابری می کند.

علاوه بر این، Klüberbio AM 12-501 مطابق با شرایط عمومی مجوز 2013 آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده ( (EPAبرای تجزیه زیستی، سمی بودن و حداقل زیست زیستی است و بنابراین به عنوان یک روان کننده مناسب برای محیط زیست قابل قبول است.

 

مصرف کننده ها همچنین ممکن است قادر به کاهش مصرف فعلی روان کننده خود بر اساس عملکرد روغن پایه کاملا سنتتیک، غلیظ کننده آلومینیمی و مواد افزودنی موجود در این گریس که می تواند منجر به صرفه جویی قابل توجه در وقت و هزینه شود.

 

شرکت بازرگانی روغنکار، نماینده رسمی کلوبر در ایران، آماده عرضه انواع گریس کلوبر و روانکار های صنعتی کلوبر می باشد.

 

برای اطلاعات بیشتر به وبسایت کلوبر مراجعه کنید: www.klueber.com

 

 

گریس کلوبر

 

نظر خود را بیان کنید