گریس مولیکوت | نمایندگی مولیکوت | Molykote

نویسنده مدیر 2019/02/25 11:41:31 1 نظر

نسل جدید گریس مولیکوت با طیف کاربردی وسیع

 

گریس های تخصصی برند مولیکوت به گونه ای طراحی شده اند تا مشکلاتی که در ضمینه روانکاری وجود دارد را برطرف کنند. مهندسی پیچیده این گریس ها باعث کم شدن اصطکاک و سایش و در نتیجه کاهش مصرف انرژی و هزینه ها می شود.

 

شرکت بازرگانی روغنکار، تنها نمایندگی مولیکوت در ایران می باشد. شما می توانید انواع گریس مولیکوت مولیکوت ایران را از طریق بازرگانی روغنکار به طور مستقیم از مولیکوت بلژیک خریداری کنید.

 

 

محصولات برند مولیکوت شامل: گریس صنعتی، گریس آنتی سیز، روغن های چند منظوره، ترکیبات خاص و پوشش های ضد اصطکاک هستند

گریس مولیکوت – مواد جامد تا نیمه جامد هستند که از یک روغن پایه، یک ماده غلیظ کننده و مواد افزودنی تشکیل شده اند. این گریس برای روانکاری بلبرینگ ها و سایر قطعات متحرک استفاده می شوند.

پیست ها و روانکار های جامد – موادی مشابه گریس هستند که از درصد بالایی روانکار جامد تشکیل شده اند. این پیست ها عموما برای روانکاری محل های اتصال زیر فشار سنگین و قطعات متحرک با سرعت پایین کاربرد دارند.

گریس سیلیکون مولیکوت – گریس سیلیکون نوعی گریس است که دارای ترکیبات سیلیکونی یا پرکننده های سیلیکا می باشد. این گریس به عنوان سیلانت، گریس دی الکتریک و روانکار اتصال های فلزی به غیر فلزی استفاده می شود.

روغن مولیکوت – روانکار های مایع مولیکوت حاوی مواد افزودنی به دقت انتخاب شده که به ارائه بهترین عملکرد کمک کرده و عمر مفید قطعات را افزایش می دهند.

 

شرکت بازرگانی روغنکار، بزرگترین مرکز عرضه گریس و روغن های صنعتی تخصصی ایران، به عنوان نمایندگی رسمی مولیکوت در ایران، آمادگی خود را جهت فروش انواع گریس مولیکوت و سایر محصولات مولیکوت اعلام می دارد.

1 نظر

صادق آبادي:
2019/05/13 17:43:18, 05:43:18 PM
پاسخ

سلام و درود. اينجانب دكتر صادق آبادي هستم. موفق شدم معادل برخي محصولات موليكوت رو بسازم. در صورت تمايل آماده همكاري مي باشم با تشكر

نظر خود را بیان کنید